Hakkımızda

GENÇBİM HAKKINDA; ProfesyonelYenilikçiUzman

Vizyon

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sistem kullanıcılarına katma değer sağlayan  ürünlere, gerektiğinde kendi çözümlerini de ilave ederek en gelişmiş bilişim teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarını bağdaştırmaktır.

Misyon

1993 yılından bu yana BT dünyasındaki bütün gelişmeleri içinde yaşayarak tecrübe sahibi olan şirketimiz hızla değişen ve gelişen teknolojik ürünleri izleyerek, BT kullanıcılarının ihtiyaç duydukları ve onlara katma değer sağlayacak olan doğru ürünleri temin ederek çözümleriyle birlikte müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Hedef

Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve ana dağıtıcısı olduğu ürünlerlerin ithalatını yaparak thin client ve yeni nesil PC ürünlerini tüm bilişim pazarına sunup ince istemcilerin getirmiş olduğu çok büyük katma değerle müşteri ve ülke ekonomisine katkıda bulunup, gereksiz bilişim harcamalarını ve geri dönüşü olmayan yatırımları engellerken aynı zamanda thin client teknolojisinin Türkiye’de kullanımını yaygınlaştırarak pazarı büyütmek thin client kullanımını dünya standartlarındaki hak ettiği yere getirmektir.

Yeni nesil ; az yar kaplayan,sessiz çalışan, çok düşük elektrik tüketimi olan mobil PC lerin ; halen kurulu bulunan sık sık arıza yapan , çevre kirliliği yaratan, yüksek enerji tüketimi olan milyonlarca eski model masa üstü bilgisayarların yerini almasını sağlamaktır

DİĞER HİZMETLERİMİZ


Stok yönetimi, satın alma yönetimi, satış ve satış kanalları yönetimi, finans ve bütçe yönetimi bankalar ile uyum, daha kapsamlı analizlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için.
WebTsarım,  Firmamız hazır veya klasik tasarımlar kullanmaz, tamamen firmanızın logosu, hedef kitlesi, kurumsal kimliği, sektörü, ürün ve hizmetlerine uygun.
Günümüzün yüksek hız ve kapasiteli aktif bilişim sistem ve donanımları bu özelliklerini destekleyecek fonksiyonel altyapılara ihtiyaç duymaktadır.